Autolaužynas

Didelis pasirinkimas naudotų autodetalių visų markių automobilių nuo 1980 iki 2010m.

Autodalys: Autolaužynas +370 60 4444 60

Naudotų originalių automobilių dalių pardavimas ir automobilių utilizavimas yra mūsų pagrindinės, teikiamos paslaugos

Automobilių utilizavimas

Automobilio utilizavimas

– tai legalus ir teisingas būdas atsikratyti nereikalingos mašinos. Draudžiama palikti nereikalingą automobilį kieme – tai kenkia aplinkai ir užimą stovėjimo vietą. Išmesti automobilį į savartyną taip pat nėra tinkamas sprendimas, nes jums ateityje kiltų problemų dėl to automobilio dokumentų. Valstybės duomenų bazėje bus užfiksuota, jog automobilis vis dar priklauso jums, o tai sukels didelių rūpesčių, tarkim, deklaruojant turtą.

Mes jums siūlome geriausią būdą atsikratyti nereikalingo automobilio. Suteiksime jums visus privalomus dokumentus, patvirtinančius, jog automobilio atsikratėte legaliai. Automobilį išrinksime saugiai besielgdami su kenksmingomis medžiagomis, ką įmanoma perdirbsime, tausodami aplinką.

Jūsų automobilį pasiimsime savo transportu ir tuo pačiu užpildysime visus reikiamus dokumentus automobilio utilizavimui. Jums nereikės dėl nieko vargintis.

Norėdami utilizuoti savo automobilį skambinkite telefonu:

Visoje Lietuvoje Automobilių laužynas | Detalynas +370 60 4444 60

Mūsų skelbimai: Detalyno skelbimai autogidas.lt / Automobiliai 85m.-2005m. Detalyno skelbimai / Automobiliai 98m.-2010m. Detalyno skelbimai autopliuse Detalyno skelbimai autopliuse